کاغذ دیواری ایرانی بهتر است یا خارجی؟ همراه لیست و قیمت هر رول

استفاده از کاغذ دیواری ایرانی یکی از روش هایی که با استفاده از آن می توان هم تحول زیبایی در دکوارسیون خانه ایجاد کرد و هم از تولید ملی حمایت کرد.

از چند سال اخیر، کشور ایران در زمینه تولید و پخش کاغذ دیواری در طرح ها و جنس های مختلف و با کیفیت های بالا پیشرفت زیادی داشته است که در این صفحه می خواهیم به مزایا، کیفیت و قیمت های کاغذ دیواری ایرانی بپردازیم تا با این تولید داخلی بیشتر آشنا شوید.

ویژگی های کاغذ دیواری ایرانی

  • امروزه، کاغذ دیواری ایرانی در طرح ها و رنگ های بسیاری تولید می شوند و تنوع زیادی دارند. در نتیجه، برای پیاده سازی سلیقه تان در دکور خاص خانه می توانید مطمئن باشید که طرح مورد نظر خود را با رنگی که مد نظر شماست، در بین کاغذ دیواری های ایرانی، پیدا خواهید کرد. علاوه براین، می توانید برای هر قسمت خاص از خانه تان کاغذ متناسب با آن قسمت انتخاب کنید. مثلا؛ معمولا از کاغذ دیواری کلاسیک و مدرن برای سالن و پذیرایی، از طرح های اسپرت و خاص برای اتاق خواب و از طرح های کارتونی برای اتاق کودک استفاده کنید تا جلوه خاصی را در خانه تان نمایان کنید. همانطور که گفته شد، همه این طرح ها را می توان در بین کاغذ دیواری های ایرانی یافت.
  • هنگام نصب کاغذ دیواری ایرانی به راحتی این کار صورت می گیرد و از کمتر دچار پارگی خواهد شد. .
  • اکثر کاغذ های ایرانی به نحوی طراحی و تولید می شوند که مشکلات ظاهری با آن ها پوشانده می شود. مثلا، در صورتی که ارتفاع سقف خانه زیاد باشد و یا دیوار بیش از حد کوتاه یا کوچک باشد، می توان با استفاده از طرح های مناسب و مخصوص عیب ها را رفع کند.
  • گونه ای از کاغذ دیواری در بازار وجود دارند که صدا را کنترل می کنند یا به عبارتی، عایق صوتی هستند. در صورتی که خانه شما در محل شلوغی واقع شده است و صداهای بیش از حد شما را اذیت می کند، می توانید از کاغذ دیواری های ایرانی استفاده کنید که به این منظور تولید و طراحی شده اند تا هم به خانه تان زیبایی ببخشید و هم باعث کاهش آلودگی های صوتی شوید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *