با کاغذ دیواری کلاسیک خانه خود را متفاوت کنید!

انواع کاغذ دیواری کلاسیک و رنگبندی آن:

کاغذ دیواری کلاسیک در طرح و مدل های مختلف از قبیل: راه دار، گل های داماسک و ساده بافت دار وجود دارد. همچنین با بهره گیری از هنر معماری مدرن، طرح هایی با خطوط هندسی نیز در حال تولید و عرضه به بازار می باشند.
به طور کلی رنگ بندی کاغذ دیواری کلاسیک تلفیقی از رنگ های سلطنتی همچون آبی، نقره ای، طلایی می باشد که وجود برجستگی های سه بعدی و اکلیل دار بودن آن ها، فضای خانه را به فضایی با اصالت و لوکس تبدیل خواهد کرد.

کاغذ دیواری داماسک

کاغذ دیواری داماسک یکی از پرطرفدارترین نوع کاغذ دیواری است که تا به امروز در دکوراسین داخلی ساختمان در نوع خود بهترین بوده است.

در استفاده از این کاغذ دیواری محدودیتی وجود ندارد و میتوان با توجه به رنگ و طرح دکوراسیون داخلی آن را برای پذیرایی، اتاق های نشیمن و دیوار پشت تلویزیون نیز استفاده نمود.

جنس  کاغذ دیواری داماسک برجسته از الیافت(پارچه) و یا پی وی سی می باشد همچنین گاهی در تولید این نوع کاغذ دیواری از مواد وینیلی استفاده می شود.

نکته مهمی که باید به آن توجه داشت این است، هنگامی که از کاغذ دیواری داماسک استفاده می کنید بهتر است تعادل را در طرح را رعایت نمایید و برای ایجاد فضایی شیک تر و ایده آل تر از کاغذ دیواری هایی با طرح های ساده تر استفاده نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *